Proxxon 3-Bekken Klauwplaat, zelf centrerend voor PD 250/E

€ 249,00 € 224,10
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Op verlanglijst
 

Proxxon 3-Bekken Klauwplaat, zelf centrerend voor PD 250/E - Bestelartikel - 3 weken levertijd

Deze hoogwaardige 3-klauwplaat is identiek aan het model van de draaibank PD 250/E en staat garant voor maximale precisie, betrouwbaarheid en stabiliteit. De klauwplaat voldoet aan DIN 8386, klasse 1, met een rondloopnauwkeurigheid van slechts 0,04 mm, wat resulteert in uiterst nauwkeurig en trillingsvrij werken.

Dankzij de omkeerbare bekken beschikt de klauwplaat over een breed klembereik van 2 tot 75 mm, waardoor zowel kleine als grotere werkstukken veilig en gecentreerd kunnen worden opgespannen. Dit maakt deze klauwplaat ideaal voor modelbouw, fijnmechanica, instrumentenbouw en precisieverspaning.

De klauwplaat is geschikt voor gebruik op de PD 250/E draaibank en op het verdeelapparaat NO 24 044, wat zorgt voor brede inzetbaarheid binnen precisietoepassingen.


Kenmerken

  • Identiek aan de originele klauwplaat van de PD 250/E

  • Hoge spankwaliteit volgens DIN 8386, klasse 1

  • Zeer hoge rondloopnauwkeurigheid (0,04 mm)

  • Omkeerbare bekken voor groot klembereik

  • Robuuste en duurzame constructie

  • Geschikt voor draaibank én verdeelapparaat


Technische specificaties

  • Type: 3-klauwplaat

  • Norm: DIN 8386 – klasse 1

  • Rondloopnauwkeurigheid: 0,04 mm

  • Klembereik: 2 – 75 mm

  • Bekken: omkeerbaar

  • Compatibiliteit: PD 250/E, verdeelapparaat NO 24 044

Proxxon 24034

Verzendkosten

€ 7,65 

Standaard levertijd

3 weken

€ 249,00
€ 224,10
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Op verlanglijst