- Gereedschap en Werkplek
- Accessoires en Verbruik
- Proxxon Vierklauwplaat voor de DB 250
Proxxon Vierklauwplaat voor de DB 250
Proxxon Vierklauwplaat voor de DB 250 - Bestelartikel - 3 weken levertijd
Met individueel verstelbare klauwen.Deze vierklauw zelfcentrerende klauwplaat is speciaal ontworpen voor het veilig en stabiel inspannen van asymmetrisch gevormde stukken hout op de houtdraaibank. Dankzij de omkeerbare klauwen biedt de klauwplaat een breed spanbereik, zowel inwendig als uitwendig.
Het inwendige spanbereik loopt van 1,5 tot 35 mm en het uitwendige spanbereik van 14 tot 67 mm, waardoor deze klauwplaat geschikt is voor een groot aantal toepassingen. De klauwplaat is voorzien van een binnendraad M16 × 1, passend op de hoofdspindel van de DB 250, en kan eenvoudig en snel worden gemonteerd.
Door de zelfcentrerende werking wordt het werkstuk automatisch nauwkeurig gecentreerd, wat zorgt voor optimale stabiliteit, veiligheid en precisie tijdens het draaien. Ideaal voor houtdraaiers, modelbouwers en fijnhoutbewerking.
Kenmerken
-
Zelfcentrerende vierklauw klauwplaat
-
Voor asymmetrisch gevormde werkstukken
-
Omkeerbare klauwen
-
Inwendig spanbereik: 1,5 – 35 mm
-
Uitwendig spanbereik: 14 – 67 mm
-
Binnendraad: M16 × 1
-
Geschikt voor hoofdspindel van DB 250
-
Eenvoudig te monteren
Toepassing
-
Houtdraaien
-
Modelbouw
-
Fijnhoutbewerking
-
Precisiewerk
Proxxon 27024
